.

.

Кабел за свързване QuickNet в Събирането на

Кабел за свързване QuickNet в Събирането на

мнение на клиента:

BGN 784.00
Сума
Продуктът е наличен

Тип влакна : OM4. Конектор Тип 1 MPO Женски и конектор Тип 2 MPO Жена.Свойства на съпротива : Пожароустойчивост.Стандарти на които се появяват : Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIC/EIA-568-C. 1, жалбата Ro HS.Приложение : Межсоединительные възли 24 F поддържат пренос на 100 GBASE-SR10 и обобщаване на няколко влакна в един 24-кабели за усъвършенствано управление на кабел.OM4 24 fiber, за взаимно Свързване, Plenum, 24 F MPO Female to 24 F MPO Female, Метод B, Оптимизиран IL, 32 фута, "Аква".

Декларирани свойства

Най-добри сделки